|
|
Farmona Hotel Business & Spa |
| Miejscowość: | Kraków |
| Kod pocztowy: | 30-443 |
| Adres: | Jugowicka 10c | | Telefony: | (12) 252 70 70 |
| Fax: | (12) 252 70 71 |
| E-mail: | recepcja@farmonahotel.com |
| Strona WWW: | www.farmonahotel.com |
| Województwo: | małopolskie |
| Rodzaj obiektu: | Hotel *** |
Poleć ten obiekt swoim znajomym
|
|
| Opis ogólny obiektu:
Znana firma kosmetyczna, Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, otworzyła w cichym zakątku na skraju miasta Farmona Hotel Business& SPA z zapleczem konferencyjnym oraz dwustumetrowym gabinetem Wellness i SPA.
Łączna pow. sal: 0 m2
Liczba sal konferencyjnych: 2
Maksymalna liczba uczestników w obiekcie: 75 osób
Maksymalna liczba uczestników w największej sali:
w ustawieniu teatralnym: 65 osób
w ustawieniu szkolnym: 25 osób
w ustawieniu bankietowym: 0 osób
Obiekt dysponuje:
ekranem projektorem komputerem do prezentacji multimedialnych nagłośnieniem dostępem do Internetu bezprzewodowym dostępem do Internetu klimatyzacją serwisem kawowym cateringiem
Parking
O konferencjach:
W pełni klimatyzowane, nowocześnie wyposażone, eleganckie wnętrze sali konferencyjnej Hotelu Farmona to idealne miejsce na konferencje i szkolenia. Zieleń za oknami oraz możliwość zorganizowania przerwy kawowej w ogrodzie to miła konferencyjna odmiana oraz chwila spokoju dla jej uczestników.
Przy układzie teatralnym sala konferencyjna może pomieścić do 70 osób, w ustawieniu przy stołach do 35 osób. Hotel posiada drugą kameralna salę studio na spotkania do 15 osób.
Liczba pokoi 1 osobowych: 1
Liczba pokoi 2 osobowych: 26
Liczba pokoi 3 osobowych: 0
Liczba apartamentów: 3
Liczba miejsc noclegowych: 65
W pokojach znajduje się:
telewizor dostęp do internetu
O noclegach:
Kameralny hotel dla około 60 Osób, z Instytutem Piękna i Harmonii Wellness i SPA jest idealnym miejscem dla osób, które cenią wysmakowane proste wnętrza, dyskretną opiekę personelu i troskę o niepowtarzalność każdej chwili. Indywidualnie aranżowane pokoje w mocnych kolorach natury, tętniąca żywiołami ognia i wody restauracja oraz autorskie rytuały piękna, opracowane specjalnie na potrzeby SPA przez indonezyjskich mistrzów, pozwalają zbliżyć się do natury i osiągnąć wewnętrzną harmonię.
Wyposażenie pokoi obejmuje:
* odbiornik TV LCD z telewizją satelitarną
* stałe i szybkie łącze internetowe
* sejf dostosowany do przechowywania laptopa z osobistym kodem dostępu
* telefon
* suszarkę do włosów
* firmowe kosmetyki
* zestaw do parzenia kawy i herbaty w pokojach studio
* woda mineralna
Restauracja czynna w godzinach: 12-22
Maksymalna liczba osób (na siedząco): 100
Maksymalna liczba osób (stół szwedzki): 150
Bar czynny w godzinach: 12-23
Obiekt dysponuje miejscem do tańczenia.
Dodatkowe informacje o barze/restauracji:
W wysmakowanych wnętrzach restauracyjnych z kominkiem, ujęciem wody źródlanej i widokiem na stary park oferujemy dania kuchni europejskiej. Pełnię doznań kulinarnych zapewnia Jean Bos - jedyny w Polsce członek Europejskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni Euro-Toques.
* klimatyzowana restauracja dla 100 osób
* restauracja tarasowa dla 50 osób czynna w lecie
* intymna strefa klubowa z barem
* kolacje tematyczne
* catering
* bankiety
* przyjęcia koktajlowe
* spotkania okolicznościowe
* spotkania firmowe i biznesowe
* grill w altanie Dodatkowe atrakcje dostępne na terenie obiektu:
Inne atrakcje:
Rozległy, stary park o powierzchni ponad 50 arów i łąka piknikowa o powierzchni 30 arów otaczające Restaurację Magnifica stwarzają możliwość organizacji niezapomnianych imprez tematycznych, grilla, eventów, pokazów, prezentacji, bankietów oraz pikników rodzinnych i firmowych. W cieniu stuletnich dębów, między urokliwymi alejkami, w ferii kolorów i zapachów tysięcy roślin i kwiatów stworzymy wymarzoną przestrzeń dla każdej uroczystości.
W SPA można skorzystać z dobroczynnego działania sauny, łaźni parowej, klasycznego tureckiego hammamu, egzotycznych rytuałów i zabiegów opartych na tradycyjnych azjatyckich recepturach, masaży bursztynem oraz nowatorskiego, pierwszego w Polsce programu SPA dla włosów. W ofercie znajdują się także zabiegi wykonywane przy użyciu ekskluzywnych linii kosmetyków. Dla naszych Gości tworzymy pakiety pobytowe, pielęgnacyjne, ślubne, oferty dla firm.
Szum wody, aromaterapeutyczna woń naturalnych olejków eterycznych i relaksacyjna muzyka sprzyjają wyciszeniu i równowadze. Większość zabiegów oparta jest na autorskich recepturach i technikach masażu. Produkty wykorzystywane w nich pochodzą z najdalszych zakątków świata (Chiny, Indie, Indonezja czy Australia).We wszystkich zabiegach łączone są nowoczesne zdobycze kosmetologii, siła naturalnych ekstraktów oraz lecznicza moc krystalicznie czystej wody ze źródła bijącego na terenie hotelowego parku. Kosmetyki używane w zabiegach sporządzane są z ekstraktów roślinnych, owoców, ziół i egzotycznych przypraw. W większości przygotowane są bezpośrednio przed zabiegiem na oczach gości. Wszystko po to, by pomóc w zbliżeniu się do natury i osiągnięciu wewnętrznej harmonii.
|
|
|
Ostatnia aktualizacja: 2011-05-20 |
Prezentacja obiektu była wyświetlona 50 razy.
|
«
powrót
|
|
|
|